avatar

Bartłomiej Zimny

specjalista - miłośnik e-commerce

POLECAM TECH SATURDAYS - WROCŁAW

Jesteś młodym przedsiębiorcą? Planujesz własny biznes, a może jesteś w trakcie jego rozwoju i chcesz zaistnieć na arenie międzynarodowej? Weź udział w wydarzeniu Tech Saturdays.

Tech Saturdays to comiesięczny cykl spotkań powiązany z nowymi technologiami oraz IT. Skierowany do założycieli lokalnych start up’ów oraz młodych przedsiębiorców pozwoli nawiązać interesujące kontakty biznesowe. Jest to szansa nie tylko na wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami, ale także na nawiązanie współpracy z Aniołami Biznesu lub inwestorami Venture Capital.


Image

Forma spotkania oparta jest na krótkich interaktywnych mikro prezentacjach, podczas których uczestnicy zdobędą kluczową wiedzą m.in. z zakresu opracowywania strategii firmy, monitorowania postępów oraz przygotowywania się do rozmów inwestycyjnych. Na liście prelegentów i mentorów znajdują się czołowi liderzy biznesu i założyciele firm technologicznych, którzy zgodzili się przeszkolić i odpowiednio ukierunkować młodych przedsiębiorców.

Liczba gości jest ściśle ograniczona więc jeśli chcesz wziąć udział w tym, lub następnych spotkaniach, wejdź na stronę TechSaturdays.com i zarejestruj się już teraz.